Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zespół Muzyczny Fenix-New

 

Fenix - New to jeden z młodszych zespołów młodego pokolenia, posiadający kilkuletnie doświadczenie w branży muzycznej. Tworzymy zgraną sympatyczną 3-osobową grupę, która jest w stanie sprostać wymaganiom, akie stawia nam obecny rynek muzyczny.Dlatego nie boimy się wyzwań.Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie.Służymy dobrą radą przy jej realizacji. Podczas występów staramy się w jak największym stopniu wytworzyć przyjazną atmosferę i zaangażować gości poprzez: świetnie dobrany repertuar, konkursy taneczne, zabawy ze śmiesznymi rekwizytami czy biesiadę za stołami.Nasz repertuar muzyczny kierujemy do młodych jak również i starszych odbiorców.Gramy muzykę taneczną, począwszy od lat 80-tych aż do współczesnych, nie pomijając przy tym oczywiście obecnych hitów list przebojów.Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, który pozwoli zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców.Wiernym efektem naszej pracy jest przede wszystkim uśmiech na twarzy i zadowolenie publiczności, które mobilizują nas do jeszcze większego wysiłku.Dysponujemy własnym transportem wiec dojedziemy wszędzie tam gdzie będziecie nas potrzebowali. Działamy na terenie województwa Mazowieckiego i Lubelskiego.
Zajmujemy się oprawą imprez takich jak:
-Wesela
-Bale
-Zabawy
-Festyny
-Studniówki
-Dancingi
-Imprezy Okolicznościowe i Firmowe

Kontakt

Telefon: 503762885

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Jak długo codziennie korzystasz z internetu?
do godziny
od jednej do dwóch godzin
od dwóch do czterech godzin
od czterech do ośmiu godzin
osiem godzin lub więcej
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bialski - największy powiat województwa lubelskiego, obejmujący11% jego powierzchni. Gminy wchodzące w skład powiatu: Biała Podlaska - stanowiąca siedzibę powiatu, Drelów, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Międzyrzec Podlaski, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Wisznice, Zalesie

Ponad 65% powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, w związku z czym podstawowym działem gospodarki powiatu jest rolnictwo. 

Na terenie powiatu bialskiego rozpościera się aż 8 rezerwatów przyrody oraz Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu, co podnosi atrakcyjność turystyczną tego regionu.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola